На черговому прямому зв’язку із громадянами – Любім Людмила Сергіївна

Сьогодні на черговому прямому зв’язку із громадянами була Любім Людмила Сергіївна – голова постійної комісії обласної ради з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва.
Найбільш активними були мешканці Михайлівського, Якимівського, Мелітопольського, Кам’янсько-Дніпровського, Більмацького районів та жителі міста Токмак.
Традиційно громадян турбували питання переважно соціального спрямування: надання фінансової підтримки на лікування, отримання медичних препаратів, соціального обслуговування інвалідів, роботи районного відділення спілки Червоного Хреста України.
Житель селища Більмак отримав від депутата пораду щодо участі у конкурсі інвестиційних проектів для реалізації запатентованого ним винаходу.
Жінка з Токмака благала знайти вихід із ситуації, що у неї склалася – її чоловікові вкрай потрібні знеболювальні препарати, які не входять до списку ліків, що надаються безкоштовно.
Несподіваною та приємною була подяка Людмилі Любим від учасників програми кредитування мешканців села для індивідуального житлового будівництва, обладнання, сільськогосподарської техніки та молодняку великої рогатої худоби, як керівнику обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.
Нагадаємо, що інформація про проведення гарячих телефонних ліній у вересні 2017 року розміщена на веб-сайтах Запорізької обласної ради та КУ «Запорізький обласний контактний центр» ЗОР (http://okc.zoda.gov.ua/?p=1408).