Cпілкування з громадянами в телефонному режимі, що відбулося в обласному контактному центрі, є конструктивним і корисним для обох сторін


Про проблеми з отримання якісних послуг у сфері житлово-комунального господарства йшла мова між жителями обласного центру та депутатом Запорізької обласної ради Кузьменком Романом Олександровичем під час прямого телефонного зв’язку в обласному контактному центрі. Ключовими питаннями для запоріжців наразі є проведення капітальних ремонтів будинків, ремонт покрівель, встановлення загально будинкових приладів обліку, безпідставне відключення багатоквартирних будинків від послуги газопостачання.
Громадяни також вислювлювали прохання щодо забезпечення належним медичним обслуговуванням онкохворих.
Депутат відзначив, що спілкування з громадянами в телефонному режимі, що відбулося в обласному контактному центрі, є конструктивним і корисним для обох сторін.
З початку 2017 року на обласну «гарячу лінію» надійшло 7625 дзвінків та звернень, які зареєстровано через інтернет.
Отримати відповідь, роз’яснення чи довідкову інформацію можна, звернувшись на обласну «гарячу лінію» за номером телефону 0 800 503 508 безкоштовно з мережі фіксованого зв’язку, телефонів мобільних операторів «Київстар», «Vodafone Україна», Lifecell.
Оформити звернення можна також через веб-сайт обласного контактного центру за адресою: http://okc.zoda.gov.ua/