Про проблеми з отриманням якісних житлово-комунальних послуг та пропозиції щодо покращення діяльності місцевих органів влади та управління

Про проблеми з отриманням якісних житлово-комунальних послуг та пропозиції щодо покращення діяльності місцевих органів влади та управління йшла мова під час прямого телефонного зв’язку між жителями Запорізької області та депутатом обласної ради Чередніченком Станіславом Вікторовичем.
Мешканці міста Запоріжжя стурбовані незадовільним санітарним станом та благоустроєм міста, озелененням території.
З Кам`янсько-Дніпровського району надійшли пропозиції щодо розподілу переробки побутових відходів та інформування мешканців області щодо діяльності органів виконавчої влади.
Для жителів смт. Більмак залишається болючим питання про повернення селищу історичної назви Кам`янка.
Депутат надав низку консультацій з інших питань, яким переймаються пересічні громадяни та відзначив, що чергове спілкування у телефонному режимі було взаємокорисним діалогом.
Отримати відповідь, роз’яснення чи довідкову інформацію можна, звернувшись на обласну «гарячу лінію» за номером телефону 0 800 503 508 безкоштовно з мережі фіксованого зв’язку, телефонів мобільних операторів «Київстар», «Vodafone Україна», Lifecell.
Оформити звернення можна також через веб-сайт обласного контактного центру за адресою: http://okc.zoda.gov.ua/