Обласна державна адміністрація – на постійному зв’язку з населенням області

На чергову «гарячу» лінію, яка відбулася за участю заступника голови облдержадміністрації Олександра Бабаніна, за допомогою та роз’ясненнями звернулися 20 жителів із різних населених пунктів області.

Найбільш активними були жителі селища Більмак, які не полишають надії бути почутими та знайти остаточне вирішення питання щодо перейменування свого селища в Кам’янку.

Різноплановою була тематика питань, з якими звернулися жителі Михайлівського, Якимівського, Токмацького, Оріхівського, Чернігівського районів, міст Запоріжжя та Бердянська.

Серед питань соціального спрямування крім традиційних – надання матеріальної допомоги, соціальних виплат – також порушувалися проблеми працевлаштування учасників АТО в Якимівському районі, перспективи закриття центральної районної лікарні у Токмацькому районі.

Актуальними залишаються питання транспортного забезпечення та зв’язку, а саме – відсутність дротового мовлення у с. Роздол Михайлівського району, стан дорожнього покриття в с. Луговому Оріхівського району, робота пасажирського автотранспорту в м. Бердянську.

З проханням посприяти прискоренню заміни газових лічильників звернулися люди з Михайлівського та Токмацького районів.

Жителів обласного центру турбують питання ремонту покрівлі та порушення громадського порядку.

Отримали пораду від Олександра Бабаніна щодо врегулювання спірних земельних питань двоє додзвонювачів із Михайлівського району.

Всі порушені питання, які потребують ретельного вивчення та реагування, посадовець взяв під особистий контроль.