Влада на зв’язку з громадськістю

У вівторок, 26 вересня, під час «прямої лінії» в Запорізькому  обласному  контактному  центрі   на  запитання  громадян  Запорізької області відповідав  Скобліков Віктор Вікторович, заступник голови облдержадміністрації.

Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мали можливість з 10:00 до 11:00 за номером телефону: 0-800-503-508. Захід відбувся у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю».

Мешканці області  звертались з наступних проблемних питань: встановлення газових лічильників на безкоштовній основі, надання земельних ділянок учасникам бойових дій, відновлення вуличного освітлення, оформлення спадщини надання фахової медичної допомоги, тощо.

Болючими  проблемами для малозахищених верств населення продовжують бути питання лікування, вирішення матеріально-побутових проблем, оплата за житлово-комунальні  послуги. Адже  в умовах економічної кризи і “затягування пасків” незахищеним верствам населення живеться ой як не легко. Тож громадяни продовжують звертатись до очильників влади про надання матеріальної допомоги для вирішення нагальних проблем.

Також з районів області та міст Запоріжжя і Мелітополь  надходять скарги, що водії маршруток,  відмовляються безоплатно перевозити пільговиків.  Ситуація в сфері пасажирських перевезень стає все більш критичною. Проблема пільгових перевезень пасажирів автомобільним транспортом загального користування завжди стоїть  гостро і сьогодні залишається однією з основних причин численних скарг громадян. Категорії громадян, які мають законне право на безоплатний проїзд, залишилися сам на сам із цією проблемою.

Загалом під час «прямої лінії» було зареєстровано 12 звернень та розглянуто 15 питань. Щодо всіх порушених питань додзвонювачам були надані вичерпні роз’яснення, за окремими зверненнями буде вжито відповідних заходів реагування.

Зауважимо, що графік проведення прямих телефонних ліній можна переглянути  на  сайтах  обласного контактного центру  http://okc.zoda.gov.ua/, облдержадміністрації  http://www.zoda.gov.ua/, обласної ради   http://zor.gov.ua/.