В Запорізькому обласному контактному центрі пройшов черговий захід – пряма Гаряча телефонна лінія

В  Запорізькому обласному контактному центрі пройшов черговий захід – пряма Гаряча телефонна лінія під час якої  на  запитання громадян відповідав   депутат  Запорізької  обласної  ради,  заступник голови  постійної  комісії  з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної  політики та підприємництва Зотов Дмитро  Іванович.
  
Вже вдруге Дмитро Іванович  приймає участь в проведенні прямих телефонних ліній на базі обласного контактного центру з громадянами Запорізької області у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю».

Впродовж години спілкування до депутата звернулись мешканці міст Запоріжжя, Енергодара, Більмацького, Чернігівського районів.          Порушувались різнопланові питання щодо відновлення освітлення в двох мікрорайонах міста Енергодар, підвоз дітей до школи із віддалених сіл районних центрів, перерахунку розміру пенсії, плати за житлово-комунальні послуги,  надання матеріальної допомоги на лікування.

До вирішення кожного питання  Дмитро Іванович підходив індивідуально, виважено  та  надавав  необхідні  роз’яснення та поради заявникам в ході проведення прямої лінії.

 

До відома громадян:

 

Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість за номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з  8.00 до 17.00.

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю»  можна переглянути  на  сайтах  обласного контактного центру  http://okc.zoda.gov.ua/, облдержадміністрації  http://www.zoda.gov.ua/, обласної ради   http://zor.gov.ua/.

 

Сучасне обладнання забезпечує цифровий зв’язок та фіксацію кожного дзвінка. Кваліфікована консультація надається відразу, без оформлення паперів.