Відбувся діалог громадян з депутатом Запорізької обласної ради, членом постійної комісії з питань соціальної політики і праці – Кальцевим Сергієм Федоровичем

29 вересня відбувся діалог громадян з депутатом Запорізької обласної ради, членом постійної комісії з питань соціальної  політики  і  праці  Кальцевим  Сергієм  Федоровичем.     За  годину спілкування депутат  відповів на 9 дзвінків, що надійшли від жителів Оріхівського, Великобілозерського, Василівського, Запорізького, Приазовського, Чернігівського, Мелітопольського районів та  міст Запоріжжя,  Енергодар, Мелітополя.

Турбували в основному питання щодо надання матеріальної допомоги на лікування. Кілька дзвінків стосувалися житлово-комунальної сфери.

Також до депутата надійшли звернення щодо працевлаштування  громадян  в  сільській  місцевості, навчання  в українських школах національних меншинств та ін.

Під час проведення заходу  Сергій Федорович   надавав заявникам  відповідні   роз’яснення  з  порушених  питань  та  обіцяв  сприяти  у вирішенні  кожного  питання на  які  будуть   надані відповіді.

Варто зазначити, що цього року на “гарячу лінію” вже надійшло 8 тисяч 520 звернень. Щодня близько третини проблем, з якими звертаються додзвонювачі, вирішується відразу.

Всі отримані звернення оператори та аналітик и контактного центру направляють органам виконавчої влади відповідно до компетенції, які, розглянувши їх, надсилають відповіді заявникам. Окрім цього, оператори можуть надати довідкову та роз’яснювальну інформацію. Найчастіше до центру звертаються з питання у сфері ЖКГ, соцзахисту, стану доріг і транспорту.

Телефон «гарячої лінії» Запорізького обласного контактного центру 0-800-503-508