Прямий телефонний зв’язок між мешканцями регіону і депутатами облради став ефективним сучасним механізмом вирішення проблемних питань

Громадяни Запорізької області з хвилюючими їх проблемами мають змогу напряму звертатись до депутатів Запорізької обласної ради за допомогою телефонного дзвінка за номером 0-800-503-508, що є важливим фактором оперативного вирішення питань всіх прошарків населення.
Так, 18 жовтня відбулась пряма телефонна лінія за участі депутата Запорізької обласної ради, голови постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації Ірини Вишнякової.
Протягом години спілкування з депутатом мешканцями Більмацького, Розівського, Приазовського Запорізького районів та міста Запоріжжя були порушені питання переважно житлово-комунального господарства. Це – і ремонтні роботи в багатоквартирних будинках, і санітарний стан та благоустрій прибудинкових територій та ремонт доріг. Також порушувалось питання щодо забруднення заводом Запоріжабразив атмосферного повітря в Шевченківському районі міста Запоріжжя.
Ініціативна група жителів Більмацького району продовжує опікуватись питанням перейменування селища. А мешканці Приморського району схвильовані питанням підключення газопостачання до домівок, адже на порозі зима.
Порушувались також питання соціального забезпечення, а саме надання матеріальної допомоги з депутатського фонду.
Ірина Вишнякова уважно вислухала кожного заявника та пообіцяла розібратись та посприяти у вирішенні їхніх проблем.
До відома громадян:
Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість за номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00. Сучасне обладнання забезпечує цифровий зв’язок та фіксацію кожного дзвінка. Кваліфікована консультація надається відразу, без оформлення паперів.
Оформити звернення можна також через веб-сайт за адресою: www.okc.zoda.gov.ua