«Пряма» лінія із запоріжцями стала ще одним майданчиком для вирішення проблемних питань розвитку територіальних громад

Депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, Дмитро Майстро знаходиться в постійному діалозі з громадянами. І все для того, щоб розуміти  їх щоденні, життєві проблеми і сприяти їх скорішому вирішенню.

Так, сьогодні в обласному контактному центрі пройшла чергова пряма телефонна лінія з громадянами Запорізької області.

Впродовж години спілкування до депутата звернулись мешканці Василівського, Більмацького, Великобілозерського, Кам’янсько-Дніпровського районів та міста Запоріжжя.

Порушувались питання щодо електропостачання, ремонту доріг, житлово-комунального господарства, заборони стихійної торгівлі та ін.

Зацікавлених громадян хвилювали проблемні питання щодо розвитку ОТГ. Об’єднані територіальні громади переважно не мають підтримки, а подекуди стикаються зі спротивом з боку районних адміністрацій.  Адже створення ОТГ супроводжується переформатуванням органів влади та зміною акцентів в управлінні на користь громад. Депутат надав роз’яснення з приводу порушених питань та наголосив на тому, що найважливіше при утворенні об’єднаних територіальних громад – дотримання законодавства при формуванні та виконанні бюджетів цих громад. Дмитро Майстро надав рекомендації щодо послідовності  дій громади у вирішенні проблем, з якими вони стикаються.

Дмитро Майстро не байдуже підходив до вирішення кожного з питань, надавав кваліфіковані роз’яснення та поради громадянам для вирішення їхніх щоденних проблем.