Обласна влада сприяє вирішенню проблемних питань мешканців регіону

Відбулась перша у цьому році «пряма лінія», під час якої на запитання жителів області відповідав заступник голови обласної державної адміністрації Едуард Гугнін.

Дзвінки надійшли з міста Запоріжжя, а також Більмацького, Токмацького, Мелітопольського, Михайлівського та Приазовського районів.

В основному  звернення стосувалися традиційних проблемних питань: отримання субсидії на тверде паливо, соціальної допомоги, перерахунку пенсії, надання матеріальної допомоги на лікування, проходження курсу лікування, поліпшення умов проживання бюджетним коштом тощо.

Серед заявників  переважна більшість – громадяни соціально незахищених категорій: особи з інвалідністю, пенсіонери, члени багатодітних сімей, учасники АТО.

Також мешканці Більмаку звернулися з проханням перейменування їх населеного пункту у Каменку задля відродження історичної назви.

Загалом під час «прямої лінії» було зареєстровано 20 звернень від жителів області. З усіх порушених питань були надані вичерпні роз’яснення та консультації, за окремими зверненнями буде вжито відповідних заходів реагування. Як відзначив заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін, обласна влада буде сприяти позитивному вирішенню кожного з порушених питань, а надання матеріальної допомоги, як завжди, знаходитиметься на особливому контролі.

Нагадаємо, обласна гаряча лінія працює з понеділка по п’ятницю з  8.00 до 17.00 за номером телефону 0 800 503 508.