Пряма гаряча телефонна лінія з народним депутатом Ігорем Артюшенком.

Сьогодні відбулась пряма гаряча телефонна лінія з народним депутатом, головою Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігорем Артюшенком.

Протягом години жителі міста Запоріжжя та Більмацького, Запорізького, Пологівського, Розівського, Якимівського районів мали змогу зателефонувати народному обранцю та задати хвилюючі питання.

Мешканку  села Кузнєцівка, Розівського району, зацікавила програма «Доступні ліки». Жінка розповіла, що найближча аптека, в якій діє програма, знаходиться в селищі Розівка, а між її населеним пунктом та Розівкою немає транспортного сполучення.

Мешканець Дніпровського району підняла питання незадовільної роботи міських комунальних служб. Нещодавно в  квартирі доньки заявника стався порив труби з гарячою водою. Запоріжанка викликала аварійну службу, але комунальники усунули  несправності  лише через десять годин після звернення.  Наслідки від аварії для помешкання були катастрофічними.

Комунальне питання цікавило і мешканця міста Пологи. Інвалід дитинства консультувався щодо пільг на послуги, які він має згідно законодавства.

На більшість питань громадянам було надано необхідну інформацію та роз’яснення під час проведення прямої телефонної лінії. Проблемні питання, вирішення яких потребує певного часу взято під свій особистий контроль.

– Мені приємна активність мешканців нашої області. Запоріжці слідкують за подіями в країні, вивчають законодавство та хочуть знати більше про свої права і обов’язки. Це правильно, бо коли в державі відбуваються зміни не можна стояти осторонь, адже всі нововведення, які розробляються, а згодом і приймаються в Парламенті, базуються саме на потребах українців. Сподіваюся, з часом громадянська свідомість українців тільки зростатиме, – підсумував Ігор Артюшенко.