Жителі Розівського району звернулись до депутата Ярослава Криля під час прямої телефонної лінії

В обласному контактному центрі відбулась пряма телефонна лінія з депутатом Запорізької обласної ради, членом постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності  територіальних  громад області та житлово-комунального господарства,  Ярославом Крилем.

Дозвонювачами, в основному, стали жителі Розівського району, які добре знають Ярослава Криля як «свого» делегата в Запорізькій обласній раді. Заявників турбували питання транспортного  сполучення, адже, за їх словами, в районі зруйновані дороги, через що транспортне забезпечення мешканців сіл відсутнє. Ярослав Криль зазначив, що, дійсно, першочерговим завданням є відновлення та ремонт доріг в Розівському районі, які і так були в неналежному  стані, а через  перевезення військової техніки зовсім прийшли в непридатність. Жителів багатоповерхівок з селища Комиш-Зоря турбують питання ремонту зовнішньої каналізації. Також порушувались питання жителів Розівського району стосовно організації та роботи новостворених територіальних громад.

Працівники дитячого садку в с. Новозлатополі, подякували депутату за раніше надану допом огу та прохали сприяти в облаштуванні території садочка парканом, встановленні опалювальної системи в половині будівлі дитячого садка. Ще одне прохання  працівника ветеринарної служби стосувалося виділення коштів з депутатського фонду для капітального ремонту службового автомобіля.

Жителі Пологівського, Більмацького районів та міста Запоріжжя  звертались з питань отримання субсидії на тверде паливо, перерахунку пенсії, щодо реорганізації підрозділів КП «Облводоканал» та комунального господарства.

Під час проведення прямої лінії Ярослав Криль надавав заявникам відповідні  роз’яснення  та  обіцяв  сприяти у вирішенні  кожного поставленого під час спілкування питання.

Отримати відповідь, роз’яснення чи довідкову інформацію можна, звернувшись на обласну  «гарячу лінію» за номером телефону 0800503508. 

Графіки  проведення  прямих  телефонних  ліній   можна    переглянути   на   сайтах:

обласного  контактного  центру     http://okc.zoda.gov.ua/,     облдержадміністрації      http://www.zoda.gov.ua/,

обласної ради   http://zor.gov.ua/.