Запорізька облрада демонструє відкритість до потреб людей і готовність вирішувати їхні життєві проблеми

В атмосфері відкритості і щирої готовності допомогти жителям Запорізької області у вирішенні їхніх повсякденних питань пройшла напередодні «гаряча» телефонна лінія керуючого справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимира Подорожка на базі Запорізького обласного контактного центру.

Довше, ніж заплановано регламентом, керуючий справами апарату обради вислуховував запитувачів і знаходив оптимальні шляхи вирішення проблем. В багатьох випадках Володимиру Подорожку довелось детально розповідати про порядок отримання матеріальної допомоги, адже запоріжці, що подзвонили за телефоном 0-800-503-508, потребують значних коштів на лікування та медикаменти.

Левова частка звернень стосувалась впорядкування роботи комунальників як у великих містах, так і районних комунальних служб. Окремою темою стали скарги жителів сіл на завищені ціни на тверде паливо і занижені ліміти на їхнє отримання від держави.

До речі, багато додзвонювачів дякували всьому депутатському корпусу Запорізької обласної ради за реалізацію конкретних проектів на територіях і за можливість вчасно отримати необхідну медичну допомогу.