Прямий зв’язок з владою: жителі сигналізують про критичні проблеми

Сучасний стан житлово-комунального господарства знаходиться у критичному стані, в місті Запоріжжя та інших населених пунктах області накопичилася значна кількість проблем, які потребують негайного розв’язання.

Про це свідчить велика кількість дзвінків від жителів області, які надійшли під час   прямої телефонної лінії з керівником апарату  облдержадміністрації  Зінаїдою Бойко.

Найбільше зверталися міста Запоріжжя з проблемами, які стосувалися зниження рівня та якості комунальних послуг, недосконалої тарифної політики,  що  викликає  обґрунтоване невдоволення.

Так, жителі Шевченківського,  Дніпровського та Вознесенівського районів обласного центру скаржились на ігнорування проблем мешканців багатоквартирних будинків,  неодноразові, а часом кількарічні звернення до комунальних служб, управляючих компаній та місцевих органів влади з питань ремонту будинків, полагодження дахів, водопровідних та каналізаційних систем, закриття люків, прибирання прибудинкових територій, обрізки дерев тощо. Результатом звернень  були відписки органів місцевого самоврядування або взагалі ігнорування.

Не меншої уваги потребує вирішення питання ремонту доріг як місцевого, так і обласного значення. Зокрема, на прямий телефонний зв’язок вийшла редактор Мелітопольського сайту новин «06-19.сom.ua», яка стурбована великою кількістю скарг автомобілістів, які рухаються трасою Запоріжжя-Мелітополь, на якість дороги після зимового періоду, адже автомобілі зазнають значних пошкоджень.

Під час спілкування  із заявниками Зінаїда Бойко надала роз’яснення, а також взяла на контроль питання, які потребують  відповідних заходів реагування.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

 
До відома громадян:
Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість за номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00.

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю» можна переглянути на сайтах обласного контактного центру http://okc.zoda.gov.ua/, облдержадміністрації http://www.zoda.gov.ua/, обласної ради http://zor.gov.ua/