Обласна влада – на прямому зв’язку з жителями територій

В обласному контактному центрі відбулася  чергова “гаряча лінія”, під час якої дзвінки від жителів області  приймав заступник голови облдержадміністрації  Едуард Гугнін.

Упродовж  години до посадовця звернулися жителі Мелітопольського, Токмацького, Веселівського, Михайлівського, Оріхівського та Бердянського районів,  які порушити особисті та соціальні питання, які  їх хвилюють, та отримали відповіді на них.

Звернення в основному стосувалися проблемних питань, які виникають при оформленні земельного паю, відновлення водопостачання в с. Вільному, Новотаврійському Оріхівського району, отримання житла учасниками АТО, отримання витягу з Єдиного державного демографічного реєстру про реєстрацію місця проживання,  тарифів на газ тощо.

Актуальності набуло питання, яке стосується реформування у системі закладів загальної середньої освіти. А саме, жителі села Осипенко Бердянського району стурбовані тим, що школа в їхньому селі, де навчається 400 учнів, може бути закритою, а в селі Новопетрівка буде створено опорну школу, що створить незручності для батьків та їх дітей. Порушувались також питання щодо влаштування дитини у дитячий садок.

Загалом під час прямої телефонної лінії  було зареєстровано 11 звернень. Щодо  всіх порушених питань додзвонювачам були надані вичерпні роз’яснення,  за окремими зверненнями буде вжито відповідні заходи реагування.

 

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

До відома громадян:

Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість за номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00.

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю» можна переглянути на сайтах обласного контактного центруоблдержадміністраціїобласної ради.