Пряма телефонна лінія на тему: «Пенсійне законодавство»

 

16  травня на базі Запорізького обласного контактного центру відбулася пряма телефонна лінія на тему: «Пенсійне законодавство».  Під час проведення заходу на питання громадян відповідали фахівці центру безоплатної вторинної правової допомоги, фахівці управління Пенсійного фонду України м. Запоріжжя та адвокат.

Мешканці  міст Запоріжжя  та  Маріуполь, Більмацького, Пологівського та Василівського районів порушували  питання стосовно порядку призначення пенсії, виплати тимчасової соціальної допомоги пенсіонерам, яким не вистачає стажу,  порядку призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату;  питання щодо оскарження рішень органів Пенсійного фонду, про перерахунок пенсійних виплат військовослужбовцям, встановлення пенсії по втраті годувальника та інші питання пенсійного законодавства.

Заявники, які телефонували сьогодні на пряму лінію Контактного центру  отримали консультації фахівців Першого запорізького місцевого центру з надання  безоплатної вторинної допомоги Тетяни Мягкої, адвоката Сергія  Клопкова та начальника управління пенсійного забезпечення ГУ ПФУ в Запорізькій області Тетяни  Ципцюри  та отримали роз’яснення щодо шляхів вирішення  своїх питань, інформацію куди у подальшому звертатися за допомогою.