Проект «Влада на зв`яку з громадськістю» продовжує допомагати мешканцям Запорізької області у вирішенні нагальних питань

Проект «Влада на зв`яку з громадськістю» продовжує допомагати мешканцям Запорізької області у вирішенні нагальних питань. Так, 23.05.2018 року на базі «Запорізького обласного контактного центру» під час проведення прямої телефонної лінії на дзвінки громадян відповідала перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації, Слепян Елла Валеріївна.

За порадою та допомогою до Елли Валеріївни звернулись мешканці Михайлівського, Якимівського, Веселівського, Новомиколаївського районів та м.Токмак.

Мешканці Новомиколаївського району продовжують звертатись з найбільш хвилюючого питання – становища водогону Вільнянськ-Новомиколаївка та його термінової реконструкції. Не менш нагальним є питання підключення газопостачання до Новомиколаївської спеціальної ЗОШ-І “Паросток”.

Мешканці Михайлівського району звернулись за фінансовою  допомогою на відновлення згорілого будинку. Крім цього, порушувалось питання щодо лікування в Михайлівській центральній районній лікарні.

Питанням щодо відключення від центральної системи опалення та процедурою підключення індивідуального опалення цікавилась заявниця з Якимівського району.

Жінка, яка є внутрішньо-переміщеною особою, пенсіонером та наразі проживає у Веселівському районі порушувала питання затримки пенсійних виплат, а також  виплат адресної допомоги внутрішньо-переміщенним особам.

Жителі м.Токмак звертались переважно з питанням житлово-комунальної сфери, а саме: капітального ремонту ліфту та будинку, а також отриманням субсидії.

В ході проведення прямої телефонної лінії Елла Валеріївна надала вичерпні відповіді на порушені питання. За окремими зверненнями буде вжито відповідних заходів реагування.

До відома громадян:

         Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість за номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з  8.00 до 17.00. 

         Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю»  можна переглянути  на  сайтах  обласного контактного центру  http://okc.zoda.gov.ua/, облдержадміністрації  http://www.zoda.gov.ua/, обласної ради   http://zor.gov.ua/.