Керівництво обласної ради – на прямому зв’язку з жителями області

В обласному контактному центрі відбулася чергова «гаряча лінія», під час якої, на запитання мешканців області відповідав голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак.

Більша частина звернень, які надійшли під час спілкування з громадянами, стосувалася питань соціального забезпечення, надання матеріальної допомоги на лікування, вирішення питань побутового характеру. Приміром, мешканці смт Веселе поскаржилися голові обласної ради, що вже декілька діб у селищі не має питної води,  а мешканці модульного містечка у Комунарському районі міста Запоріжжя повідомили про відсутність в їх помешканнях електропостачання. Григорій Самардак взяв ці проблемні питання на контроль так само, як і решту питань з якими заявники звернулися під час гарячої лінії.

Крім того, під час «гарячої лінії»  також порушувалися  питання про надання субсидій на оплату послуг ЖКГ, про роздержавлення газети «Запорізька правда», питання правового характеру.

Голова обласної ради подякував колективу контакт-центру за належну організацію роботи, що допомагає мешканцям області перебувати на постійному зв’язку  із керівництвом та депутатами обласної ради.

За інформацією відділу комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

До відома громадян:

         Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість за номером телефону:

0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з  8.00 до 17.00. 

         Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю»  можна переглянути  на  сайтах  обласного контактного центру  http://okc.zoda.gov.ua/, облдержадміністрації  http://www.zoda.gov.ua/, обласної ради   http://zor.gov.ua/.