Проект «Влада на зв`язку з громадськістю» продовжує допомагати жителям Запорізької області у вирішенні питань.

12.06.2018 року на базі КУ «Запорізький обласний контактний центр» ЗОР відбулась пряма телефонна лінія, під час якої жителі Запорізької області мали змогу поставити найбільш хвилюючі питання керівнику апарату Запорізької обласної державної адміністрації, Бойко Зінаїді Михайлівні.

За порадою звернулись мешканці м.Бердянськ, м.Енергодар, м.Мелітополь та м.Запоріжжя, а також Бердянського, Більмацького, Веселівського, Вільнянського, Кам`янсько-Дніпровського, Михайлівського та Токмацького районів.

Заявники переважно звертались з питань житлово-комунальної сфери та соціального захисту.

Серед найбільш хвилюючих – питання, пов`язані з нарахуванням субсидії, в тому числі її монетизації, а також надання матеріальної допомоги. З даними проблемами звернулись жителі Токмацького, Більмацького, Кам`янсько-Дніпровського районів, а також м.Енергодар.

Мешканка Бердянського району звернулась за інформацією щодо дотацій одноосібникам за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби.

Жителі міст Бердянськ, Запоріжжя та Мелітополь скаржились на неякісне надання житлово-комунальних послуг та звертались з питаннями відсутності гарячого водопостачання, ремонту доріг на прибудинковій території, а також освітлення вулиць.

Мешканці Михайлівського та Веселівського районів цікавились питаннями видачі та оренди земельних ділянок.

За кожним зверненням буде вжито відповідних заходів реагування.

                                                                                

До відома громадян:

 

Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість за номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з  8.00 до 17.00.

 

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю»  можна переглянути  на  сайтах  обласного контактного центру, облдержадміністрації , обласної ради