Депутати Запорізької обласної ради продовжують діалог з жителями області за допомогою прямого телефонного зв`язку

Проект «Влада на зв`язку з громадськістю» продовжує допомагати жителям області у вирішенні проблемних ситуацій, забезпечуючи можливість поставити питання органам влади.  Так, 21 червня на базі КУ «Запорізький обласний контактний центр» ЗОР відбулась чергова пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої мешканці Запорізької області мали можливість поспілкуватись з депутатом Запорізької обласної ради, членом постійної комісії з питань будівництва, транспорту, зв’язку, топливно-енергетичного комплексу, Бєліковим Олексієм Юрійовичем.

 

Дзвінки переважно надходили з м.Запоріжжя, м.Токмак, а також Більмацького та Чернігівського районів.

Найбільш хвилюючими продовжують залишатись питання субсидії та надання матеріальної допомоги,  з якими звертались переважно всі мешканці вищезазначених територій.

Мешканка м.Запоріжжя наголосила на проблемах з транспортом, які існують у місті. Серед мешканців м.Запоріжжя порушувались також  питання житлово-комунального господарства, а саме прибирання прибудинкової території.

Олексій Юрійович уважно поставився до кожного поставленого питання, надавши ґрунтовні роз’яснення. За окремими зверненнями буде вжито відповідих заходів реагування.

 

 

                  

До відома громадян:

Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість за номером телефону:0-800-503-508,  з понеділка по п’ятницю з  8.00 до 17.00.

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю»  можна переглянути  на  сайтах  обласного контактного центруоблдержадміністрації , обласної ради