Депутат Запорізької обласної ради Корольов Ян Борисович на прямому телефонному зв’язку з мешканцями області

На високому організаційному рівні та з модернізованою технікою для ведення телефонної розмови, на базі Запорізького обласного контактного центру, в рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю», регулярно проводяться прямі телефонні лінії з жителями Запорізької області.
Черговим учасником проведення заходу став депутат Запорізької обласної ради, заступник голови постійної комісії з питань земельних відносин, охорони надр, екології та раціонального природокористування Корольов Ян Борисович.
Мешканці міста Запоріжжя, Якимівського, Бердянського, Більмацького, Кам’янсько-Дніпровського районів звертались до депутата з різноманітними питаннями.
Так жителі обласного центру скаржаться на незлагоджений рух пасажирського транспорту. А мешканців із сільської місцевості турбують земельні питання, а саме щодо збільшення сплати налогу за землю, а також про нецільове призначення та використання земельних ділянок.
Заявник з с. Водяного Камянсько-Дніпровського району прохав допомогти вирішити питання щодо відновлення електропостачання після буревію.
І як завжди, до депутатів звертаються не захищені верстви населення, яким конче необхідна матеріальна допомога на лікування або вирішення матеріально-побутових проблем.
Під час проведення прямої телефонної лінії Ян Борисович уважно вислухав кожного заявника, надав певні рекомендації. За окремими зверненнями буде вжито відповідних заходів реагування

До відома громадян:

Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість за номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00.

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю» можна переглянути на сайтах обласного контактного центру , облдержадміністрації , обласної ради .