Довіра Запоріжан до національної інституції з прав людини збільшується

Доказом цього є  звернення  мешканців Запорізької області до  Представника  Секретаріату  Уповноваженого  Верховної  Ради України з прав  людини  у  Запорізькій області, Демєнєвої  Олени Василівни. Вже вдруге в поточному році відбувся діалог громадян в Запорізькому обласному контактному центрі.

За консультаціями та отриманням інформації звертались мешканці Михайлівського, Більмацького, Пологівського,  Якимівського районів та міста Запоріжжя.

Жителі  селища  Більмак  продовжують наполегливо відстоювати  права своєї  громади щодо перейменування їх селища на Кам’янку.

Щодо порушення своїх прав звернувся мешканець села Тимошівка Михайлівського району, який не може самостійно вирішити питання незаконного звільнення та поновлення на роботі. А житель села Смірнове Більмацького району звернувся стосовно бездіяльності та невиконання функціональних обов’язків Поліції та Прокуратури щодо розгляду карних справ, чим вважає порушення його прав.

Також до Олени Дємєнєвої звернувся помічник народного депутата Соболєва С.В. з пропозицією щодо створення  посади радника голови Запорізької обласної державної адміністрації  з прав людей з інвалідністю у Запорізькій області.

Впродовж  години спілкування під час проведення прямої телефонної  лінії О.Дємєнєвою всім  дозвонювачам  було  надано необхідну інформацію та роз’яснення щодо захисту своїх прав та інтересів.

 

 

До відома громадян:

 

Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість за номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з  8.00 до 17.00.

 

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю»  можна переглянути  на  сайтах  обласного контактного центру, облдержадміністрації , обласної ради.