Президент Запорізького обласного Союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал» Головко Олександр Степанович на зв’язку з мешканцями області

           31 липня відбулася  пряма  телефонна лінія, під час якої на запитання  громадян  відповідав  президент Запорізького обласного Союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал» Головко Олександр Степанович.

За годину спілкування з громадянами прозвучали досить цікаві запитання.  Від початківців підприємців надійшло питання стосовно  участі у  школі для підприємців бізнес Хабі.  Олександр Головко надав роз’яснення та повідомив, про те, що бізнес Хаб – це спільний проект Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) “Потенціал” та Запорізького обласного центру зайнятості.

Заявник із міста Запоріжжя цікавився будівництвом автошляхів з бетону за унікальною технологією з використанням рідкого скла. Олександр Головко зазначив, що будівництво бетонних автошляхів запропонував ПрАТ “Запоріжсклофлюс”, який є єдиним в Україні виробником силікату натрію, з якого роблять рідке скло. За розробленою на підприємстві технологією, бетон з використанням рідкого скла здешевлює бетонну суміш на 10-15 відсотків, значно скорочує строки застигання та збільшує строк стійкості автошляхів. В Запорізькій області дана технологія впроваджується в рамках експерименту.

Також порушувалось питання щодо нещасних випадків з громадянами на підприємствах, які працюють без укладання  трудового договору, про надання підтримки та допомоги підприємцям-початківцям, а також наболіле питання щодо ситуації на ПАТ «Запоріжжяобленерго», з приводу масового звільнення працівників  через заборгованість по заробітній платі та інші.

На всі  питання, які надійшли від  громадян, під час прямої телефонної лінії, було надано необхідну інформацію та роз’яснення.