Пряма телефонна лінія допомагає депутатам облради залишатися на зв’язку з громадськістю

Проект «Влада на зв’язку з громадськістю» продовжує свою плідну роботу з депутатами обласної ради та жителями Запорізької області. Черговим учасником прямої телефонної лінії став депутат  Запорізької обласної ради, член постійної комісії  з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства Геннадій Бурка.

Мешканці міста Запоріжжя, Вільнянського, Чернігівського, Більмацького та Веселівського районів мали змогу звернутись до депутата, отримати необхідні роз’яснення й допомогу у вирішенні своїх проблем.

 

Жителі обласного центру поскаржилися на відсутність вуличного освітлення, прохали сприяти у підключенні до централізованої каналізаційної мережі, зверталися із питаннями стосовно роботи КУ «Запорізьке обласне бюро судово-медичної експертизи» ЗОР.

Активність у спілкуванні з депутатом проявили мешканці Вільнянського району. Геннадій Бурка спілкувався зі своїми виборцями невимушено, знаючи долю кожної людини, а на прохання заявників про допомогу, надавав позитивні відповіді, запрошував на особистий прийом, декого пообіцяв навістити вдома.

До депутата звертались власники аптек та споживачі щодо неналежного виконання програми «Доступні ліки». Говорили про необхідність збільшити фінансування за даною програмою через великий попит, звучали скарги й про відмову у придбанні ліків за програмою. Геннадій Федорович надав необхідні роз’яснення та взяв вирішення озвучених  питаннь на контроль.

Також під час прямої лінії з депутатом зявники звернулись із низкою питань про лікування та медичне обслуговування, а саме: дотримання ліцензійних умов у психоневрологічних інтернатних закладах, з проханням прискорити процес заміни тазостегнового суглобу, про придбання ліків для гемодіалізу, про індивідуальне навчання тяжкохворої дитини, незадовільну роботу швидкої допомоги та ін.

Під час проведення прямої телефонної лінії Геннадій Бурка уважно вислухав кожного заявника, надав роз’яснення та рекомендації. За окремими зверненнями буде вжито відповідних заходів реагування.

До відома громадян:

Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість за номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з  8.00 до 17.00. 

Графіки проведення прямих телефонних ліній в рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю»  можна переглянути  на  сайтах  обласного контактного центру http://okc.zoda.gov.ua/, облдержадміністрації  http://www.zoda.gov.ua/, обласної ради   http://zor.gov.ua/