По допомогу до депутата звертаються телефоном

В рамках проекту «Влада на зв`язку з громадськістю»  депутат обласної ради, секретар постійної комісії з питань управління об’єктами  спільної  власності  територіальних  громад  області  та житлово-комунального господарства Роман Кузьменко провів пряму телефонну лінію  з мешканцями Запоріжжя, Бердянська,  Більмацького, Якимівського, Розівського та Чернігівського районів.

Переважна більшість заявників, які скористалися можливістю звернутися до депутата, турбувалися про перерахунок пенсії, оплату за житлово-комунальні послуги, надання матеріальної допомоги.

Жителі міста Запоріжжя порушували питання щодо неякісного ремонту дороги на дамбі Дніпрогесу, а також питання санітарного стану, благоустрою прибудинкової території, експлуатації та ремонту багатоквартирних будинків тощо.

З колективним зверненням звернулись мешканці смт Більмак за допомогою у проведенні капітального ремонту покрівлі одного із житлових багатоквартирних будинків.

Мешканець с. Мирне Розівського району дуже стурбований тим, що біля його будинку електроопора знаходиться в аварійному стані. Звернення заявника до місцевого РЕМУ та селищної ради не приносять результату, тому й звернувся в розпачі до депутата.

В ході прямої лінії Роман Олександрович надав заявникам відповідні роз’яснення з  порушених питань, а озвучені проблеми взяв на контроль.

 

До відома громадян:

Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість

за номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з  8.00 до 17.00. 

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю»  можна переглянути 

на  сайтах  обласного контактного центру  http://okc.zoda.gov.ua/, облдержадміністрації  http://www.zoda.gov.ua/, обласної ради   http://zor.gov.ua/.