Продовжують надходити звернення стосовно переходу на цифрове телебачення

 

 З 1 вересня без аналогового телебачення живуть глядачі області. Але виявилось, що частина запоріжан до змін не була готова. До Запорізького обласного контактного центру продовжують надходити звернення стосовно переходу на цифрове телебачення, тому було заплановано та вдруге проведено пряму телефонну  лінію для жителів області з представником Національної   України з питань телебачення та радіомовлення у Запорізькій області  Кучугурним Володимиром Юхимовичем.

За годину спілкування, виявилось, що жителі області зустрілись з двома проблемами.

Перша – це   слабкий  сигнал або  взагалі  його  відсутність   у малих містечках, таких, як – Токмак, Пологи, Приморськ та віддалених сіл Новомиколаївського, Чернігівського, Приазовського,  Великобілозерського  районів.

Інша проблема  –  щодо  забезпечення ТБ-тюнерами громадян пенсійного віку та малозабезпечених. Перехід на новий формат виявився для цієї категорії громадян болісним.

Так заявник з села Магедове Пологівського району, який є пенсіонером та самотній залишився після відключення аналогового телебачення без єдиного джерела зв’язку з зовнішнім світом – телевізора. Дротове мовлення також відсутнє, через крадіжку кабелю. І таких, як він – сотні.

Отже, прямий зв’язок з мешканцями області був напруженим, але Володимир Кучугурний запевнив, що згодом всі питання вірішуться.

 

 

До відома громадян:

в жовтні нашу область з робочою поїздкою відвідає член Национальної ради  України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко.

_____________________________________

Поставити запитання та повідомити про проблеми всі охочі мають можливість

за єдиним номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з  8.00 до 17.00.

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю»  можна переглянути

на сайтах обласного контактного центру http://okc.zoda.gov.ua/, облдержадміністрації http://www.zoda.gov.ua/, обласної ради http://zor.gov.ua/.