Депутат відповів на запитання громадян

25 вересня в Запорізькому обласному контактному центрі депутат Запорізької обласної ради,голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Дмитро Майстро провів пряму телефонну лінію й поспілкувався з мешканцями області та надав відповіді на поставлені запитання.

До депутата обласної ради звернулись мешканці міста Запоріжжя, Якимівського, Запорізького та Оріхівського районів.

Із Запоріжжя телефонували з приводу дотримання земельного законодавства при використанні земельної ділянки на території міського парку культури та відпочинку «Дубовий гай». Мешканець Запорізького району цікавився питаннями реформування місцевого самоврядування,зокрема,створенням об’єднаної територіальної громади в селах Григорівка або Новоолександрівка.Декілька громадян звернулись до депутата  з проханням розібратись в питаннях оформлення субсидії,причинах відмови у наданні допомоги на сплату послуг ЖКГ. Звертались до депутата також з проханням у розв’язанні питань матеріального характеру, соціального та медичного забезпечення.Під час прямої лінії до Дмитра Майстра додзвонилися працівники ПАТ «Запоріжжяобленерго», які просили поради в питанні виплат заборгованості із заробітної плати.Педагоги Оріхівської гімназії «Сузір’я» висловили стурбованість щодо справедливості рішення конкурсної комісії  про обласну педагогічну премію.На більшість запитань, які були озвучені під час спілкування в контактному центрі,Дмитро Майстро надав відповіді,необхідну інформацію та роз’яснення.Проблемні питання,вирішення яких потребує певного часу,депутат взяв на особистий контроль.

_____________________________________________________

До відома громадян:

Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість за номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з  8.00 до 17.00. 

Графіки проведення прямих телефонних ліній в рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю»  можна переглянути  на  сайтах  обласного контактного центру  http://okc.zoda.gov.ua/, облдержадміністрації  http://www.zoda.gov.ua/ чи обласної ради   http://zor.gov.ua/