Депутат обласної ради Геннадій Фукс провів гарячу «телефонну лінію» з мешканцями області

Проект «Влада на зв’язку з громадськістю» продовжує сприяти  мешканцям Запорізького краю бути ближчими у спілкуванні з депутатами обласної ради. Черговим учасником гарячої «телефонної лінії» в обласному контакт-центрі став депутат  Запорізької  обласної  ради  Фукс Геннадій Григорович.

За  годину спілкування до депутата звернулись громадяни із міста Запоріжжя та Якимівського і Кам’янсько-Дніпровського районів.

Мешканці Заводського району прохали сприяння у налагодженні руху муніципального транспорту, звертались з приводу ремонту багатоквартирних будинків у Шевченківському районі міста. Декілька заявників скаржились на відсутність телефонного зв’язку через крадіжку  кабелю.

Звертались до депутата і з найбільш актуальною  проблемою – відмова у наданні субсидії та з проханням у наданні матеріальної допомоги.

Жителі обласного центру, які небайдуже  ставляться  до  благоустрою  міста порушували питання стосовно наведення ладу на Набережній магістралі Запоріжжя, в парку ім.Яланського  та парку «Дубовий гай».

Під час проведення прямої «телефонної лінії» Геннадій Фукс уважно вислухав кожного заявника, надав роз’яснення та  рекомендації. За окремими зверненнями буде вжито відповідних заходів реагування.

 

___________________________________________________

До відома громадян:

Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість за номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з  8.00 до 17.00. 

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю»  можна переглянути  на  сайтах  обласного контактного центру  http://okc.zoda.gov.ua/, облдержадміністрації  http://www.zoda.gov.ua/, обласної ради   http://zor.gov.ua/