З наближенням опалювального сезону питання, пов’язані із субсидіями, стали лунати частіше

З наближенням опалювального сезону  питання, пов’язані  із субсидіями, стали лунати частіше. Тим більше, що з травня 2018 року нарахування субсидій стало відбуватися за новими правилами. Одним з найактуальніших питань для громадян  є  забезпечення  належного  рівня  соціального  захисту  щодо  оплати житлово-комунальних  послуг. Тому  на  базі обласного контактного  центру було проведено  пряму телефонну лінію з заступником директора Департаменту соціального захисту населення-начальником  управління  Запорізької обласної державної  адміністрації  Кривошей К.Ю.

Впродовж  години спілкування  мешканці міста Запоріжжя, Мелітопольського, Якимівського, Михайлівського, Запорізького, Чернігівського, Оріхівського, Бердянського районів  мали можливість порушити особисті питання, які  їх хвилюють та отримали на них відповіді.

В ході проведення прямої телефонної лінії Катерина Кривошей надала роз’яснення стосовно змін у порядку призначення субсидій, а також  інформувала  людей  на яких умовах її призначають і коли можуть припинити.

Також порушувались питання стосовно відміни пільг на сплату житлово-комунальних послуг, надання матеріальної допомоги, щодо отримання пакунку малюка «Бебі-боксу», про перерахунок пенсії, влаштування в заклади інтернатного типу людей з психічними розладами та ін.

Кожному  заявнику було надано  відповідні  вичерпні роз’яснення.

 

______________________________________________

Довідково: 

 Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість за номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з  8.00 до 17.00.

Зауважимо, що графік проведення прямих телефонних ліній можна переглянути  на  сайтах  обласного контактного центру  http://okc.zoda.gov.ua/, облдержадміністрації  http://www.zoda.gov.ua/, обласної ради   http://zor.gov.ua/.