Мешканці області отримали фахові поради щодо питань трудових відносин

 

31 жовтня на базі Запорізького обласного контактного центру  відбулася  тематична телефонна лінія Головного управління Держпраці у Запорізькій області  «Легалізація  трудових  відносин».

Впродовж години мешканці міст та  районів мали можливість порушити питання які дійсно турбують роботодавців та громадян, які працевлаштовуються, а саме, щодо наслідків, які очікують підприємців за неналежним чином оформлені трудові відносини з найманими працівниками, про розмір штрафів в разі виявлення інспекторами праці порушень, про випадки незадекларованої праці на підприємстві.

Також підіймались питання стосовно співпраці Головного управління Держпраці у Запорізькій області з громадськими організаціями, які представляють інтереси бізнесу, права та обов’язки підприємця та інспектора праці під час здійснення інспекційного відвідування суб’єкта господарювання.

Кожному заявнику було надано фахові вичерпні роз’яснення.

Довідково:   Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість за номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з  8.00 до 17.00.

Графік проведення прямих телефонних ліній розміщено  на  сайтах  обласного контактного центру, облдержадміністрації, обласної ради.