Все більше телефонують громадяни, які опинилися у складних життєвих обставинах та не в змозі самостійно їх подолати

7 листопада  учасником прямої телефонної лінії з громадянами став депутат  Запорізької  обласної  ради,  заступник голови постійної  комісії  з  гуманітарних питань Бєліков Сергій Борисович.

До  депутата звернулись в більшості малозахищені верстви населення з міста Запоріжжя,  Якимівського,  Більмацького, Кам’янсько-Дніпровського, Великобілозерського районів.

Питання, які порушували заявники були різноманітні. А саме: заявники з Кам’янско –Дніпровського та Великобілозерського районів  прохали сприяти  у проведенні ремонтних робіт в оселях, які знаходяться в аварійному стані.

Мешканці Дніпровського району міста Запоріжжя скаржилась на відключення електропостачання через відсутність електролічильників в будинках.

Все більше телефонують громадяни, які опинилися у складних життєвих обставинах та не в змозі самостійно їх подолати.

Так, дружина учасника ліквідації ЧАЕС прохала допомогти матеріально, так як чоловіку зробили коштовну операцію на очах, пенсії у подружжя замалі, тому знаходяться в тяжкому матеріальному становищі.  З проханням у матеріальній допомозі звертались декілька заявників, які є пенсіонерами. І всі вони скаржились на тяжкі умови життя, малий розмір пенсії та купу проблем.

Пряма лінія видалась напруженою та хвилючою. Але Сергій Борисович уважно вислухав кожного заявника, намагався підтримати кожного додзвонювача, надав пораду та рекомендації. За окремими зверненнями буде вжито відповідних заходів реагування

_____________________________________________________

До відома громадян:

         Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість за номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з  8.00 до 17.00. 

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю»  можна переглянути  на  сайтах  обласного контактного центру  http://okc.zoda.gov.ua/, облдержадміністрації  http://www.zoda.gov.ua/, обласної ради   http://zor.gov.ua/