«ГАРЯЧА» ЛІНІЯ ЗАЛИШАЄТЬСЯ НАДІЙНИМ ЗАСОБОМ ЗВ’ЯЗКУ ЖИТЕЛІВ ОБЛАСТІ З ВЛАДОЮ

В обласному контактному центрі відбулася пряма «гаряча лінія», під час якої з жителями області спілкувався заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Бабанін.

Загалом на «гарячу лінію» надійшло 10 дзвінків від жителів міста Запоріжжя та Більмацького, Михайлівського, Бердянського, Кам’янсько-Дніпровського, Чернігівського, Запорізького районів.

Звернення стосувалися вже традиційної тематики: початку опалювального сезону та нарахування субсидії, виплати соціальної допомоги, пенсійного забезпечення, житлово-комунального господарства, оформлення земельних ділянок, а також інших питань, які турбують сьогодні жителів області.

Особливо активними були представники Більмацького району, які продовжують боротися за перейменування селища Більмак у Кам’янку. Олександр Бабанін пояснив довготривалу процедуру перейменування районного центру і зазначив, що наразі залишається тільки чекати вердикту народних депутатів. Крім цього, надійшло колективне звернення від місцевих жителів щодо ремонту автомобільної дороги між селами Смірнове та Андріївка. Громадян також непокоїть відсутність телефонного зв’язку в Більмацькому районі.

Заявники з міста Запоріжжя висловили занепокоєння щодо відсутності опалення у багатоквартирних будинках та проблемою пасижироперевезень маршрутним автотранспортом. Звичайно, жителі обласного центру не забули і про будівництво мостів у місті.

Жителі сіл Бердянського району стурбовані питанням медичного обслуговування, а саме проходженням флюорографічних обстежень у лікарні м. Бердянськ.

На пряму лінію із заступником голови облдержадміністрації здебільшого надходили звернення від громадян малозахищених верств населення, яких турбують питання щодо надання матеріальної допомоги, ремонту житлового будинку. У Кам’янсько-Дніпровському районі переймаються роботою відділення Червоного Хреста України.

На всі питання Олександр Бабанін надав інформацію та вичерпні роз’яснення. Проблемні питання, вирішення яких потребує ретельного вивчення та певного часу, взято посадовцем під особистий контроль.

 

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

_____________________________________________________

До відома громадян:

         Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість за номером телефону:

0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з  8.00 до 17.00. 

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю»  можна переглянути  на  сайтах  обласного контактного центру  http://okc.zoda.gov.ua/, облдержадміністрації  http://www.zoda.gov.ua/, обласної ради   http://zor.gov.ua/