ЖИТЕЛІ ОБЛАСТІ – НА ПОСТІЙНОМУ ПРЯМОМУ ЗВ’ЯЗКУ З ВЛАДОЮ

У Запорізькому обласному контактному центрі відбулася пряма телефонна лінія у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю», під час якої з жителями області спілкувалася перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян.

За відведений час до посадовця надійшло 13 дзвінків від жителів міст Запоріжжя, Бердянськ та Більмацького, Кам’янсько-Дніпровського, Михайлівського, Бердянського, Василівського та Запорізького районів.

Більшість звернень стосувалися проблемних питань житлово-комунального господарства, а саме: старту опалювального сезону і відсутністю у зв’язку  з цим водопостачання. Традиційно не втрачають актуальності і питання соціального характеру: виплати матеріальної допомоги, субсидій, пенсійного забезпечення.

Наявність опалення більше турбує жителів обласного центру, адже стовпчики термометра вже фіксують мінусові показники. Крім цього, запоріжці виражають невдоволення  роботою міського контактного центру 15-80, адже наразі просто неможливо залишити будь-яку заявку у зв’язку з перевантаженням ліній. Турбує жителів міста і діяльність обслуговуючих компаній, які, на думку запоріжців, не виконують своїх обов’язків.

Від жителів області продовжують надходити звернення щодо оформлення земельних паїв, а також вкотре порушено питання відмови у субсидії відповідно до нових правил нарахування.

На «гарячу лінію» надійшов дзвінок від директора Кам’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату з проханням посприяти вирішенню питання щодо придбання газового котла.

У ході проведення прямої лінії Елла Слепян надала консультації та роз’яснення громадянам, а також запевнила заявників, що буде вжито відповідних заходів реагування на порушені питання та надано офіційні відповіді.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

________________________________________________

До відома громадян:

         Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість за номером телефону:

0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з  8.00 до 17.00. 

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю»  можна переглянути  на  сайтах  обласного контактного центру , облдержадміністрації  , обласної ради