ПРЯМА ЛІНІЯ- ЕФЕКТИВНИЙ МЕХАНІЗМ ІНФОРМУВАННЯ МЕШКАНЦІВ ОБЛАСТІ ЩОДО ЗАХИСТУ СВОЇХ ПРАВ ТА СВОБОД

Для забезпечення ефективної діяльності представника Секретаріату Уповноваженого  Верховної  Ради  України  з  прав  людини в Запорізькій  області  Дємєнєва Олена Василівна взяла участь у проведенні прямої телефонної лінії на базі обласного контактного центру.

Впродовж години спілкування до Олени Дємєнєвої звернулось 12 громадян з м. Запоріжжя, Більмацького, Якимівського, Михайлівського, Камянсько-Дніпровського районів.

В ході проведення лінії  Олена Василівна надала роз’яснення  щодо того хто і коли може звернутися до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Уповноважений приймає та розглядає звернення народних депутатів України, громадян України, незалежно від місця їх перебування, іноземців, осіб без громадянства, які перебувають на території України, або осіб, які діють в їхніх інтересах. Також розглядає звернення щодо відносин, які виникають між заявником та органами державної влади, органами місцевого самоврядування та їх посадовими і службовими особами.

Звернення подаються Уповноваженому в письмовій формі протягом року після виявлення порушення прав і свобод людини і громадянина. За наявності виняткових обставин цей строк може бути подовжений Уповноваженим, але не більше ніж до двох років (ст. 17 Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини»).


До відома громадян:

Представника Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Запорізькій області Дємєнєва Олена Василівна здійснює прийом у перший та третій понеділок щомісяця  з 09:00 до 12:00, адреса: просп. Соборний, 164, м. Запоріжжя, 69000 Запорізька облдержадміністарція, каб. 104

Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість за номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з  8.00 до 17.00.

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю»  можна переглянути  на  сайтах  обласного контактного центру  , облдержадміністрації  , обласної ради