Депутат обласної ради на прямому телефонному зв’язку з жителями області

     23 січня відбулась пряма телефонна лінія, під час якої  на  запитання громадян відповідала   депутат  Запорізької  обласної  ради, член  постійної  комісії  з  гуманітарних  питань, керівник  міжфракційної  депутатської  групи  «Рівні можливості» Ковиліна Тетяна Миколаївна.

До депутата звертались переважно мешканці з міста Запоріжжя, а також Кам’янсько-Дніпровського району з питань щодо ремонту багатоквартирного будинку, доріг, відновлення послуги стаціонарного телефонного зв’язку та інтернету, відлову зграй собак, надання субсидії.

 

Щодо всіх порушених проблем громадянам  були  надані  вичерпні, роз’яснення, за окремими зверненнями буде вжито відповідних заходів реагування.

 


До відома громадян:

Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість за номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з  8.00 до 17.00.

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю»  можна переглянути  на  сайтах  обласного контактного центру , облдержадміністрації , обласної ради