Мешканці запорізької області все частіше використовують прямі телефонні лінії для вирішення нагальних питань

Проект «Влада на зв’язку з громадськістю» продовжує допомагати мешканцям Запорізької області у вирішенні проблемних питань та встановлення взаємозв’язку з посадовими особами та депутатами.

15  лютого 2019 року традиційно на базі КУ «Запорізький обласний контактний центр» ЗОР відбулась пряма телефонна лінія з народним депутатом України, Романовським Олександром Володимировичем. Протягом години Олександр Володимирович спілкувався з мешканцями Запорізької області, уважно та виважено підходячи до проблеми кожного заявника.

Серед поставлених питань найбільшу частку сягають питання соціального захисту, зокрема питання щодо оформлення та призначення субсидії, надання матеріальної допомоги, виплати пенсій та діяльності територіальних центрів соціального обслуговування. З даними питаннями звертались мешканці Запоріжжя, Токмака та Гуляйпільського району.

Набирає оберти актуальність питання, що пов’язані з участю громадян в майбутніх виборах Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року. Так, за консультацією до народного депутата звернулись мешканці Запорізького району та отримали вичерпні роз’яснення щодо реалізації свого права на участь у голосуванні на виборах.

Мешканка Кам’янсько-Дніпровського району скаржились на затримку виплат по заробітній платі протягом півтора місяця працівникам Новодніпровської загальноосвітньої школи та прохали у сприянні вирішення даного питання, у зв’язку із скрутним матеріальним становищем, спричиненим невиплатою зароблених коштів.

Жителька міста Запоріжжя порушила питання щодо оподаткування закладів, які знаходяться на території Центрального парку культури та відпочинку «Дубовий гай».

Олександр Володимирович окремо підходив до питань та проблем кожного заявника, надаючи вичерпні консультації та роз’яснення, щодо можливих шляхів вирішення проблем. За окремими зверненнями після детального опрацювання пообіцяв вжити відповідних заходів реагування.

 

До відома громадян:

         Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість за номером телефону:

0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з  8.00 до 17.00.

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю»  можна переглянути  на  сайтах  обласного контактного центру , облдержадміністраціїобласної ради