Прямі телефонні лінії сприяють підвищенню правової культури та правової свідомості громадян

На сучасному етапі розвитку України як незалежної, демократичної, соціальної та правової держави постає питання необхідності забезпечення розвитку правового суспільства, підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян. Це пояснюється тим, що задля формування та встановлення в Україні демократичних засад життєдіяльності необхідний високий рівень правової культури як всього суспільства, так і окремого громадянина.

В Запорізькій області приділяється значна увага встановленню та розвитку правової свідомості громадян. Так, в рамках Меморандуму про співпрацю з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях та з метою формування правової освіченості громадян 19 лютого 2019 року на базі обласного контактного центру проведено чергову пряму телефонну лінію, під якої на дзвінки мешканців відповідали фахівці Першого запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Під час проведення прямої лінії заявники мали можливість отримати вичерпні правові консультації з різноманітних питань, зокрема з питань соціального захисту населення та земельних питань. Дзвінки переважно надходили з м.Запоріжжя, Більмацького та Василівського районів.

Окрім цього, мешканці області отримали важливу інформацію щодо особливостей надання безоплатної правової допомоги, захисту своїх прав та свобод та суб’єктів, які мають право на отримання безкоштовної вторинної правової допомоги.

 

До відома громадян:

Отримати правову консультацію можна за загальноукраїнським телефонним номером
системи безоплатної правової допомоги 0800-213-103.

  Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість за номером телефону
обласної «гарячої» лінії: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з  8.00 до 17.00.

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю»  можна переглянути  на  сайтах  обласного контактного центру , облдержадміністраціїобласної ради