“Гаряча” лінія забезпечує постійний зв’язок між владою на громадськістю

В обласному контактному центрі відбулася чергова пряма «гаряча лінія» у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю», під час якої з громадянами спілкувався заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Скобліков.

Посадовцю на «гарячу лінію» надійшло дев’ять дзвінків від жителів міста Запоріжжя та Кам’янсько-Дніпровського, Більмацького, Запорізького, Бердянського, Якимівського районів.

Більшість звернень уже традиційно стосувалися проблемних питань житлово-комунального господарства, а також сфери соціального захисту (виплати матеріальної допомоги, субсидій, пенсійного забезпечення).

Особливо активними упродовж цієї «гарячої лінії» були жителі обласного центру. Запоріжці просили сприяння у питанні функціонування парку «Дубовий гай», діяльності на його території закладів харчування та розваг. Представники одного з районів скаржилися на діяльність управляючої компанії з приводу ремонту енергопостачання, оскільки деякий час містяни змушені сидіти без світла та електроенергії.

Питання ремонту доріг порушили у зверненнях додзвонювачі з Комунарського району Запоріжжя та Бердянського району.

Кожному заявнику було надано відповідні роз’яснення, поінформовано про те, кому буде доручено розгляд порушених ними питань і в які терміни надано інформацію про наслідки розгляду звернення.

Проблемні ж питання, розв’язання яких потребує певного часу для опрацювання, Віктор Скобліков взяв під особистий контроль.

До відома громадян:

  Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість за номером телефону
обласної «гарячої» лінії: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з  8.00 до 17.00.

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю»  можна переглянути  на  сайтах  обласного контактного центру , облдержадміністраціїобласної ради 

 

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю