“Гаряча” лінія допомагає швидше доносити до влади місцеві проблеми

Пряма «гаряча лінія», що працює в облдержадміністрації у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю», допомагає жителям області оперативно повідомляти про місцеві проблеми, а керівництву обласної виконавчої влади – швидко реагувати на них.

Сьогодні в обласному контактному центрі відбулася чергова пряма лінія з першим заступником голови обласної державної адміністрації Еллою Слепян. За відведений час до посадовця надійшло 12 дзвінків від жителів міста Запоріжжя та Більмацького, Камянсько-Дніпровського, Приазовського, Василівського та Розівського районів.

Звернення стосувалися вже традиційної тематики: виплати соціальної допомоги, призначення субсидій, пенсійного забезпечення, житлово-комунального господарства, діяльності ОСББ, а також інших питань, які турбують сьогодні жителів області.

Останнім часом особливо активними стали жителі Запоріжжя. Одне із звернень стосувалося відсутності в Олександрівському районі стаціонарного телефонного зв’язку через крадіжку кабелю. Заявниця припустила, що крадений кабель одразу здають у незаконний пункт металобрухту, що функціонує по вулиці Поштовій. Елла Слепян зазначила, що проблема з крадіжками кабелю актуальна та знаходиться на контролі обласної влади. Наразі вживаються всі можливі заходи, щоб повернути людям зв’язок.

Для жителів міста також  залишається актуальним питання діяльності міського транспорту. Зокрема, у груповому зверненні йшлося про відмову водіями маршруток у безкоштовному перевезенні пенсіонерів та осіб з інвалідністю. Крім цього, запоріжці цікавилися оподаткуванням власників кафе та ресторанів, які розташовані на території парку «Дубовий гай».

На всі питання Елла Слепян надала інформацію чи роз’яснення. За окремими зверненнями буде вжито відповідних заходів реагування. Проблемні питання, вирішення яких потребує ретельного вивчення та певного часу, взято посадовцем під особистий контроль.

 

 

До відома громадян:

  Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість за номером телефону
обласної «гарячої» лінії: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з  8.00 до 17.00.

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю»  можна переглянути  на  сайтах  обласного контактного центру , облдержадміністраціїобласної ради 

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю