Депутат Запорізької обласної ради на прямому телефонному зв’язку з громадянами

Мешканці Запорізької області все частіше звертаються за допомогою до депутатів, використовуючи прямий телефонний зв’язок. Підтвердження цьому стала чергова пряма телефонна лінія, яка відбулась 26 березня 2019 року на базі КУ «Запорізький обласний контактний центр» ЗОР. Протягом години з мешканцями області спілкувався депутат Запорізької обласної ради Старух Олександр Васильович.

Переважна більшість дзвінків надійшла з обласного центру, а також з Кам’янсько-Дніпровського та Більмацького районів. Мешканців продовжують турбувати питання соціального захисту. Основна частка питань стосувалась надання матеріальної допомоги, за якою звернулись мешканці м. Запоріжжя та Кам’янсько-Дніпровського районів. З даного приводу Олександр Васильович пообіцяв допомогти та рекомендував заявникам звернутись з пакетом документів для її призначення. Мешканка Більмацького району звернулась за роз’ясненнями щодо призначення пенсії за втратою годувальника.

Житель Кам’янсько-Дніпровського району користуючись нагодою розповів депутату про найбільш гострі питання населеного пункту, зокрема щодо незадовільного стану дороги від м. Кам’янка-Дніпровська до с. Велика Знам`янка. Він також висловив подяку працівникам хірургічного відділення Кам’янсько-Дніпровської центральної районної лікарні за сумлінне виконання своїх професійних обов’язків.

Активна мешканка м. Запоріжжя порушила питання щодо законності користування земельною пільгою власників розважальних закладів, що знаходяться на території КП «Дубовий гай».

В ході проведення прямої телефонної лінії всі заявники змогли отримати кваліфіковані роз’яснення. За окремими зверненнями буде вжито необхідні заходи реагування.

 

До відома громадян:

         Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість за номером телефону:

0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00. 

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю»  можна переглянути  на  сайтах  обласного контактного центру , облдержадміністраціїобласної ради