Мешканці Запоріжжя використовують прямі лінії для вирішення проблемних питань

Прямі телефонні лінії продовжують залишатись одним з найбільш ефективних та дієвих каналів комунікації представників депутатського корпусу та громадськості. Чергова пряма телефонна лінія традиційно відбулась на базі КУ «Запорізький обласний контактний центр» 4 квітня з депутатом Запорізької обласної ради членом постійної комісії з питань соціальної політики та праці Ільїним Олегом Володимировичем.

Дзвінки надходили від мешканців м.Запоріжжя. Особливо активними були мешканці Заводського району, які під час розмови з депутатом порушили низку проблемних питань. Дзвінки надійшли також і від мешканців Шевченківського та Олександрівського районів.

Мешканці Заводського району порушували питання транспортного забезпечення, житлово-комунального господарства та оренди земельних ділянок.

Зокрема, надійшли скарги з приводу незадовільного руху водіїв маршрутного таксі №7, які неодноразово безпідставно відмовляли пасажирам у пільговому перевезенні. Окрім цього, заявники наголошували, що останнім часом на даному маршрутному таксі без пояснення причин підвищилась вартість проїзду з 7 грн. до 9 грн.

Питання пункту прийому металобрухту, який знаходиться в приміщенні житлового будинку порушили жителі по вул.Брюллова. Зі слів мешканців прилеглих будинків, через роботу даного пункту територія навколо прилеглих будинків засмічується, а коло будинків з’являються все більше бродячих собак, які нападають на перехожих. Дана ситуація може становити загрозу, оскільки поряд знаходиться навчальний заклад та лікарня.

Активна мешканка Олександрівського району не полишає надії домогтись обґрунтованого рішення щодо відміни використання земельного податку власниками розважальних закладів, які знаходяться на території КП «Дубовий гай». Заявниця неодноразово порушувала дане питання в тому числі і на сесіях Запорізької міської ради, але розгляд даної проблеми все ще триває.

Мешканка Шевченківського району поскаржилась на незаконне звільнення з КП «Водоканал». З даного приводу Олег Володимирович надав вичерпні роз’яснення щодо порядку оскарження даного рішення.

Всі звернення, які потребують додаткового вирішення шляхом надсилання відповідним органам виконавчої влади Олег Володимирович взяв на контроль та пообіцяв вжити необхідних заходів задля вирішення озвучених проблем.

До відома громадян:

 Поставити запитання та повідомити про проблеми всі охочі можуть за єдиним номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00. Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю» можна переглянути на сайтах обласного контактного центруоблдержадміністраціїобласної ради.