Проект «Влада на зв’язку з громадськістю» сприяє підвищенню правової свідомості громадян

 

Проект «Влада на зв’язку з громадськістю» продовжує підвищувати рівень правової обізнаності громадян у різних сферах. Підтвердженню цьому стала чергова пряма телефонна лінія, яка відбулась 16 квітня 2019 року традиційно на базі КУ «Запорізький обласний контактний центр» ЗОР з адвокатом, що співпрацює з Запорізьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги Грібовою Іриною Вікторівною.

Пряма лінія була присвячена питанням спадкового права, зокрема черговості спадкування за законом, визнання права власності в порядку спадкування, призначення додаткового строку для прийняття спадщини; обов’язкової частки у спадщині, спадкування нерухомого майна та його оподаткування тощо. Дзвінки надійшли з міст Запоріжжя та Енергодар, а також з Василівського та Якимівського районів.

Не зважаючи на тематичне спрямування прямої лінії мешканці різних куточків Запорізької області активно цікавились також іншими правовими питаннями. Так, мешканка м.Запоріжжя цікавилась питаннями соціального захисту населення. Жінка наголосила, що протягом тривалого часу не може оформити субсидію через те, що її донька працює за кордоном. Численні довідки про офіційне працевлаштування її доньки також не приносять результату.

Мешканка Якимівського району порушила питання земельного права, зокрема можливості відміни мораторію на продаж землі. А жителька м.Запоріжжя вкотре задавала питання щодо користування земельним податком розважальними закладами, які знаходяться на території КП «Дубовий гай».

В ході проведення прямої телефонної лінії всі заявники змогли отримати вичерпні роз’яснення та ґрунтовні правові консультації щодо порушених питань.

До відома громадян:

         Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість за номером телефону:

0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з  8.00 до 17.00. 

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю»  можна переглянути  на  сайтах 
обласного контактного центру , облдержадміністраціїобласної ради