Прямі телефонні лінії виступають сполучною ланкою між представниками депутатського корпусу та громадськістю

На базі КУ «Запорізький обласний контактний центр» ЗОР 18 квітня 2019 року відбулась чергова пряма телефонна лінія. Протягом години з мешканцями Запорізької області спілкувалась депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва Любім Людмила Сергіївна.

Протягом прямої телефонної лінії за порадою та допомогою до Людмили Сергіївни звернулись мешканці м. Запоріжжя, Більмацького, Кам’янсько-Дніпровського та Якимівського районів.

Мешканка Олександрівського району м.Запоріжжя висловила ряд пропозицій щодо благоустрою міського парку «Дубовий гай». Заявниця запропонувала висадити лавандову алею, так як це буде додатковим місцем відпочинку та фото-зоною, що підвищить привабливість Дубового гаю. Разом з тим, жінка наголосила, що біля малої водойми, яка знаходиться при вході в парк, потрібно висадити зелені насадження задля збереження флори та фауни парку.

Заявник з Якимівського району висловив подяку Людмилі Любім за неодноразове сприяння та допомогу у вирішенні проблемних питань Якимівського району. Чоловік також повідомив, що написав книгу про пам’ятники Якимівського району та попрохав депутата посприяти у її виданні.

Мешканка Більмацького району в сподіванні на допомогу пожалілась на протікання покрівлі в її будинку та незадовільного стану бордюрів, через що дощова вода стікає до її городу.

Лунали також питання щодо надання матеріальної допомоги на лікування та вирішення житлово-комунальних питань.

В ході проведення прямої телефонної лінії Людмила Любім уважно поставилась до кожного дзвінка, намагаючись детально розібратись в кожному питанні, які порушували заявники. За зверненнями, що потребують додаткового вивчення та опрацювання буде вжито додаткові заходи реагування.

До відома громадян:

         Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість за номером телефону:

0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з  8.00 до 17.00. 

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю»  можна переглянути  на  сайтах 
обласного контактного центру , облдержадміністраціїобласної ради