Депутат Запорізької обласної ради на прямому телефонному зв’язку з мешканцями області

23 квітня 2019 року в Запорізькому обласному контактному центрі відбулась чергова пряма телефонна лінія з депутатом Запорізької обласної ради, секретарем постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства Кузьменко Романом Олександровичем.

Протягом години спілкування за допомогою до депутата звернулись мешканці м.Запоріжжя, К-Дніпровського та Приморського районів.

Поставлені питання стосувались переважно сфери соціального захисту населення та житлово-комунального господарства.

Зокрема, заявник, який проживає в К-Дніпровському районі порушив питання призначення матеріальної допомоги з обласного фонду. Чоловік повідомив, що подавав пакет документів, а тому цікавився, в які терміни планується засідання комісії з надання матеріальної допомоги.

Мешканець Приморського району повідомив, що в м.Приморськ досі відсутній цифровий сигнал. Заявник наголосив на тому, що через дану ситуацію мешканці населеного пункту позбавлені доступу до телевізійних ЗМІ та загалом до телебачення.

Мешканці міста Запоріжжя порушували в основному питання, що стосуються житлово-комунальної сфери. Так, один з жителів м.Запоріжжя повідомив, що його будинок знято з балансу керуючої компанії ТОВ «Мрія». Через дану ситуацію мешканці відчувають значні незручності. Зокрема, під час відсутності в будинку холодного водопостачання служба “15-80” відмовляється реєструвати заявки від мешканців, аргументуючи, що будинок знято з балансу керуючої компанії. 

За результатами проведення прямої телефонної лінії всі заявники отримали відповіді на поставлені питання, а за окремими зверненнями буде вжито відповідні заходи реагування.

До відома громадян:

         Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість за номером телефону:

0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з  8.00 до 17.00. 

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю»  можна переглянути  на  сайтах 
обласного контактного центру , облдержадміністраціїобласної ради