Голова Запорізької обласної ради провів пряму телефонну лінію з мешканцями області

Протягом години голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак спілкувався із мешканцями області в студії Запорізького обласного контактного центру. Дзвінки надходили з Кам’янсько-Дніпровського, Приморського, Більмацького  районів та обласного центру.

Громадяни ділилися із головою обласної ради позитивними результатами від співпраці з фахівцями контактного центру, депутатами обласної ради. Але переважна більшість звернень таки стосувалася наболілих проблем: важке матеріальне становище, незадовільна інфраструктура, екологічні та інші питання.  

Мешканець Приазовського району поскаржився не відсутність діяльності з боку місцевої влади та екологічної інспекції у зв’язку зі збільшенням водоростей в Азовському морі. На його думку, це знижує туристичну привабливість району, кількість відпочивальників тут могла би бути більшою.

Мешканка села Любимівка звернула увагу голови обласної ради на несправедливість перевізника у розрахунку вартості пільгового проїзду; звучали під час прямої лінії і запитання щодо порушення прав трудового законодавства, затримку у виплатах соціальної допомоги тощо. Декілька мешканців області звернулися до Григорія Самардака як до депутата обласної ради по матеріальну допомогу.

На всі запитання очільник обласного парламенту надав вичерпні відповіді, ті ж звернення, які  потребують додаткового вивчення питання, Григорій Самардак взяв під особистий контроль. Всі заявники у передбачений законодавством термін отримають необхідні відповіді письмово.

До відома громадян:

Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість за номером телефону:

0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з  8.00 до 17.00. 

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю»  можна переглянути  на  сайтах 
обласного контактного центруоблдержадміністраціїобласної ради.   

 За інформацією Відділу комунікацій Запорізької обласної ради