В контактному центрі відбулась пряма телефонна лінія з питань охорони праці

Проект «Влада на зв’язку з громадськістю» продовжує допомагати мешканцям Запорізької області у вирішенні проблемних питань. Черговим підтвердженням цьому стала пряма тематична лінія, яка була присвячена питанням охорони праці.

В ході проведення прямої телефонної лінії заявники змогли отримати фахові консультації з приводу реалізації державної політики у сферах промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, загальнообов’язкового державного соціального страхування в частині призначення, нарахування та виплати допомоги, компенсацій, надання соціальних послуг тощо.

Заявників цікавились питаннями незаконного звільнення, санітарно-гігієнічних вимог до повітря робочої зони та порядку атестації робочих місць.

В ході проведення прямої лінії фахівці  Головного управління Держпраці у Запорізькій області надали вичерпні відповіді та поради заявникам щодо захисту їх законних прав та свобод в сфері охорони праці.

До відома громадян:

Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість за номером телефону:

0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з  8.00 до 17.00. 

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю»  можна переглянути  на  сайтах 
обласного контактного центруоблдержадміністраціїобласної ради.