Мешканці області отримали правові консультації з трудового права та питань охорони праці

На базі обласного контактного центру 21.05.2019 року відбулась чергова пряма тематична лінія. Протягом години з мешканцями області спілкувались директор Запорізького місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги, Бородіна Ольга Йосипівна та адвокат Інашвілі Олексій Олександрович.

Окрім питань тематичного спрямування, що стосувались трудового права та охорони праці, заявники порушували й інші питання правового характеру. Зокрема, заявниця з Михайлівського району цікавилась процедурою оформлення спадщини, а мешканець Кам’янсько-Дніпровського району жалівся на бездіяльність районного відділку поліції у справі щодо крадіжки.

В ході проведення прямої телефонної лінії всі заявники змогли отримати фахові консультації та роз’яснення щодо шляхів вирішення їх проблем.

Довідково:
Поставити запитання та повідомити про проблеми всі охочі можуть за єдиним номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00.

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю» можна переглянути на сайтах обласного контактного центруоблдержадміністраціїобласної ради.