“Гаряча” лінія допомагає жителям регіону звертатися за допомогою до обласної влади

В обласному контактному центрі відбулася чергова пряма «гаряча лінія» у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю», під час якої з громадянами спілкувався заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Бабанін.

Посадовцю на «гарячу лінію» надійшло 11 дзвінків від жителів міст Запоріжжя та Мелітополя, а також Василівського, Чернігівського, Запорізького та Більмацького районів.

Більшість звернень уже традиційно стосувалися проблемних питань сфери соціального захисту: виплати матеріальної допомоги, субсидій, пенсійного забезпечення, лікування, ремонту житлових будинків.

Особливо активними упродовж цієї «гарячої лінії» були жителі обласного центру. Запоріжці просили збільшення субсидії та пенсійного забезпечення, пенсіонери з інвалідністю – матеріальної допомоги на лікування.

Вже традиційно активними були представники Більмацького району, які продовжують боротися за перейменування  селища Більмак у Кам’янку. За словами Олександра Бабаніна, обласна влада з самого початку тримає на контролі це питання, проте пропозиції запоріжців не були почуті в центральних органах влади. Проте, щоб таки повернути історичну назву, обласна влада буде звертатися з цим проханням уже до нового керівництва держави. Вже зібрано 1 500 підписів жителів Більмака за перейменування селища.

На «гарячу лінію» також зателефонували жителі с. Степне зі скаргами на безпритульних собак, кількість яких дуже зросла.

З смт Балабине поскаржилися на подорожчання вартості проїзду.

Кожному заявнику було надано відповідні роз’яснення. Окремі доручення щодо опрацювання проблемних питань  надано керівникам профільних департаментів.  Низку питань, розв’язання яких потребує певного часу, Олександр Бабанін взяв під особистий контроль.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Довідково.

Поставити запитання та повідомити про проблеми всі охочі можуть за єдиним номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00.
Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю» можна переглянути на сайтах обласного контактного центруоблдержадміністраціїобласної ради.