Депутати Запорізької обласної ради продовжують залишатись на прямому телефонному зв’язку з громадянами

Проект «Влада на зв’язку з громадськістю» продовжує допомагати мешканцям Запорізької області, навіть з найвіддаленіших куточків, спілкуватись з представниками депутатського корпусу. Підтвердженням цьому стала чергова пряма лінія, яка традиційно відбулась на базі КУ «Запорізький обласний контактний центр» ЗОР 13 червня 2019 року. Протягом години з мешканцями регіону спілкувався депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань земельних відносин, охорони надр, екології та раціонального природокористування, Барзіон Микола Олексійович.

Можливістю в телефонному режимі поспілкуватись з депутатом скористались мешканці обласного центру, м.Токмак та Василівського, К-Дніпровського, Розівського, Михайлівського та Чернігівського районів.

Традиційно заявники порушували питання надання матеріальної допомоги. Зокрема, мешканка сел.Якимівка звернулась до депутата за матеріальною допомогою на лікування, адже єдиним її доходом є пенсія, розмір якої не дозволяє в повному обсязі оплатити придбання необхідних медикаментів.

Не втрачають своєї актуальності і питання житлово-комунальної сфери. Так, житель м.Василівка поскаржився, що в його будинку вже декілька днів відсутнє холодне водопостачання, а місцеві комунальні служби не реагують на неодноразові звернення. Мешканець Михайлівського району розповів про проблеми з газопостачанням, яке відсутнє протягом 10-ти днів через проведення профілактичних робіт.

Учасник бойових дій, який проживає в Розівському районі, звернувся за роз’ясненнями щодо порядку оформлення земельної ділянки.

Питання субсидії також залишаються одними з найбільш актуальних. Підтвердженням цьому став дзвінок мешканки м.Токмак, яка повідомила, що незважаючи на те, що отримує субсидію і завжди вчасно та в повному обсязі сплачує за всі житлово-комунальні послуги, нещодавно отримала повідомлення, що за послугу газопостачання їй нараховано борг.

В ході прямої телефонної лінії всі заявники отримали вичерпні роз’яснення та консультації з приводу вирішення їх проблемних питань. За окремими зверненнями, які потребують додаткового часу на вирішення, буде вжито відповідних заходів реагування після детального вивчення всіх викладених фактів.

До відома громадян:

Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість за номером телефону:

0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з  8.00 до 17.00. 

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю»  можна переглянути  на  сайтах 
обласного контактного центруоблдержадміністраціїобласної ради.