Мешканці області отримали правові консультації за допомогою телефонного зв’язку

Щомісяця на базі КУ «Запорізький обласний контактний центр» ЗОР в рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю» проводяться тематичні прямі телефонні лінії з представниками системи безоплатної вторинної правової допомоги. Чергова телефонна лінія відбулась 18 червня 2019 року з представниками Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Порушені питання, з якими звертались мешканці області, стосувались в основному процедури надання адвоката на безкоштовній основі пільговим категоріям громадян.

Зокрема, заявник з К-Дніпровського району скаржився на бездіяльність районного відділку поліції з питання розслідування крадіжки. Заявниця, яка проживає в Більмацькому районі, цікавилась процедурою надання соціального працівника.

В ході прямої телефонної  лінії всі заявники отримали вичерпні правові консультації та фахові поради щодо вирішення їх проблем. 

До відома громадян:

Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість за номером телефону:

0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з  8.00 до 17.00. 

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю»  можна переглянути  на  сайтах 
обласного контактного центруоблдержадміністраціїобласної ради.